PIZZERIE ALFREDO

Vítáme Vás v Pizzeri Alfredo, která se nachází v městě TŘINEC. Nejsme jen pizzerie, ale také restaurace či kavárna s kompletní nabídkou meny, pizzy, minutkových jídel z kuřecího i hovězího masa, pečených kuřecích křídýlek, salátů, těstovin a oblíbených zapékaných těstovin. V pizzerii nabízíme dobrou kávu nejvyšší řady Alfredo, sudové víno i sedmičkové víno z malých vinařství Popela a Konečný. Čepujeme pivo Radegast 10°, 12°, Plzeň, pivo Polička Otakar 11°. Samozřejmostí je také rozvoz celého sortimentu minutkové kuchyně, pizz čí těstovin a salátů. Rozvážíme také vína sudové i láhvové až k Vám domů či do firem v městě Třinci a okolí. U nás máme k dispozici salónek, extrovku pro 15 – 20 hostů pro firemní akce, nebo rodinné oslavy.   


PIZZERIE ALFREDO

 

Dukelská 1137
739 61 Třinec-Lyžbice
(přízemí OD Prior)

 

+420 558 996 789

+420 558 387 252

+420 777 919 202

ON-LINE www.alfedo.cz 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě
technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

OBCHODNÍ PODMÍNKY, OBECNÉ PODMÍNKY, ROZVOZOVÉ PODMÍNKY
Prodávající dodá zboží na základě objednávky z internetových stránek WWW.ALFRÉDO.CZ nebo na základě telefonické objednávky. Prodávající nenese odpovědnost za výběr a množství zboží, které provedl kupující.Poslední objednávka bude přijata 30min před ukončenim provozni doby.Viz provozní doba.
PLATEBNÍ PODMÍNKY
Za naše služby je možno platit v hotovosti nebo stravenkami Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner. Naši řidiči u sebe z bezpečnostních důvodů nemají více než 1000,-Kč v hotovosti. Prosíme, připravte si drobné. Veškeré platby probíhají v české měně.
Řidič na požádání vypíše daňový doklad s razítkem na doručené zboží.Na akce ze slevových portálů nebude vystaven danový doklad.
ROZVOZ
Firma PIZZERE ALFRÉDO rozváží svoje produkty dle mapy rozvozu. Společnost si vyhrazuje právo toto změnit. Firma PIZZERE ALFRÉDO má stanovenou výši minimální objednávky pro rozvoz 149 Kč. Pokud je objednávka menší než 149,-Kč bude vždy účtován rozvoz od 30,-Kč. Cena rozvozu: 1,5 km od Alfreda zdarma, 1,5km-3km 30kč, další započatý kilometr se účtuje plus 10kč. Nad 5 km se bude účtovat za každý započatý km 20kč
Nově rozvoz sudového vína v pet 2l láhvích za cenu 180,-Kč/1l-90kč k jídlu, samostatně bude vždy účtován rozvoz.
Naší snahou je dodat pizzu co nejdříve po upečení. Tedy dostatečně teplou a chutnou (průměrný čas doručení je 20 min). Bohužel, ne vždy jsme schopni ovlivnit objektivní příčiny pozdějšího dodání, např. počasí, dopravní situace,uzávěry cest, apod.
DODACÍ PODMÍNKY
Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu.
Prodávající si vyhrazuje právo, že některý doplňkový sortiment může být dočasně vyprodán v těchto případech vám bude nabídnuta jiná alternativa.
Prodávající se zavazuje objednané zboží doručit na adresu uvedenou v objednávce v co nejkratším možném termínu.
Všechny ceny uvedené na našich internetových stránkách a v letáku jsou včetně DPH.
Celý výrobní proces podléhá systému kontroly kritických bodů tzv. HACCP. Veškerá jídla jsou určeny k okamžité spotřebě.
Firma PIZZERE ALFRÉDO dodává pizzu vynikající kvality za použití nejčerstvějších a vždy vysoce kvalitních surovin.
Přestože věnujeme maximální péči výběru surovin, kuřecí maso a uzeniny mohou obsahovat úlomky kostí.
Hmotnosti u jídel, surovin a masa jsou uvedeny v syrovém stavu.
Nealkoholické, alkoholické nápoje, cigarety a pochutiny jsou samostatně neprodejné, dodáváme je pouze k objednanému jídlu.
Alkohol a cigarety neprodáváváme osobám mladším 18 let. Rozvozce firmy PIZZERE ALFRÉDO má právo na kontrolu OP při předáni tabákových a alkoholických výrobků.
Doporučujeme zákazníkovi ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.
Pokud zákazník při převzetí zboží zjistí neúplnost objednávky, nemusí za nedoručené věci platit. Pokud toto zjistí až doma, ať neprodleně volá linku 558 996 789
Přijímáme pouze reklamace na zboží, které bylo zakoupeno v den reklamace s předložením účtenky. Na reklamované objednávky z předchozích dnů nebudeme brát zřetel.
AKCE, SPECIÁLNÍ PODMÍNKY A SLEVY
Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat.
Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, změnit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu. Firma PIZZERIE ALFRÉDO si vyhrazuje právo na změnu cen.
KONTAKT:
558 996 789
777 919 202
WWW.ALFRÉDO.CZ